Trade union survey

Ukraine (Newly Independent States )

Напередодні Всесвітнього дня дій за гідну працю ініціативна група профспілкової молоді ФПУ провела на вулицях Києва соціальне опитування.

Ми запитали звичайних перехожих громадян про те, що в їхньому розумінні є гідною працєю.

Більшість опитуваних зазначили, що найважливішим критерієм гідної праці для них є відповідна зарплата та порядне ставлення роботодавця до працівника. Щодо першого пункту, то цифри звучали достатньо різні: від 2 тис. гривень до 2 тис. доларів. Опитувані залюбки мріяли про те, як саме вони витрачатимуть свою «гідну» заробітну плату!

На жаль, майже ніхто з учасників опитування не назвав таких важливих критеріїв гідної праці, як безпечне робоче місце та легальна зайнятість.

Приємно, що досить високий попит серед киян отримало розповсюдження ювілейного випуску газети «Профспілкові вісті», присвяченого 25-річчю утворення Федерації профспілок України.

Водночас слід відмітити низьку активність та небажання брати участь в опитуванні серед молоді. В той час, як люди пенсійного віку спілкувались з профспілковими активістами із задоволенням. Це в черговий раз доводить, що профспілкам потрібно більш інтенсивно працювати з молоддю у різних напрямках. І найбільше - у інформаційному.

Відеозвіт про результати опитування чекайте на сторінці «Молодь Федерації профспілок України» у мережі Фейсбук найближчим часом.Ініціативна група Молодіжної Ради ФПУ

Contact

Federation of trade unions of Ukraine
Federation of trade unions of Ukraine - roman@fpsu.org.ua

Events in the neighbourhood